Facebook

Statistika

Online

Kategorie: Novinky Euro Truck Simulator 2

Práce na World of Truck

SCS nás informovala, že bude uvolněn nový koncept hry, kdy bude propojena hra s World of Trucks (pod označením World of Trucks Time). Jde o to, že nyní bude hráč moci hrát reálnější zakázky, které se mu budou zapisovat na jeho účet. Více informací uvnitř článku.

S přidáním World of Trucks zakázek vývojáři usilují o poskytnutí hráči reálné prostředí hry, jako v běžném životě, což bude dodáváno standardní herní ekonomikou. Hráči budou informováni o aktuální zakázce stejně jako na běžném trhu práce. Uživateli budou dány pravidla o dodací lhůtě a o budoucí ekonomice ve hře.

Hráč může hrát dvě zakázky paralelně (klasické nebo World of Trucks). Přičemž zakázky od World of Trucks jsou “online“ aby servery věděly přesnou polohu a stav hráče. SCS myslí na vše, protože ví, že si potřebuje každý odpočinout. Dává Vám proto možnost, si na dvě hodiny v reálném čase zastavit a po té pokračovat v dodání zakázky.

U zakázek s World of Trucks, udělali změnu v čase. Byli jste zvyklí na zrychlený čas ve hře, ale nyní bude trvat 24 hodin herního času, tzv. WOTR TIME, 72 minut skutečného času. Změnu z herního času na skutečný čas budete moct změnit v levé horní části obrazovky.

Při beta testování nebude World of Trucks Time přesně fungovat, kvůli jednotlivým serverům, proto budou časy stanovené na zakázky jen několikahodinové. Pomocí serverů ve světě budeme přibližovat čas ve hře ke skutečnosti, pro lepší herní zážitek.

Zdroj: blog SCS Software
Překlad: icon Derby

print Formát pro tisk

Komentáře rss


icon , - odpovědět
Tealc.EU
Tak rovnocenné podmínky by byli i v případě zvednutí rychlosti na 110 Km/h, ne ? A právě že by bylo dodržování rychlosti zajímavější protože většinou je nějaké omezení právě na 90Km/h což znamená že musím snížit rychlost. Když je max na 90 Km/h tak jedu prakticky na plno celou cestu (krom vetsich zatacek a křižovatek) klidně na tempomat a všichni mě jen předjíždí takže si připadám jako brzda :-)
icon odpověděl(a)
dracopet
Rovnocenné podmínky - pro ostatní hráče,kteří jedou třeba s tahačem DAF s nejslabším motorem 4 Zvýšení rychlosti na 110 km/h se u betaverze neosvědčilo, protože synchronizace času šla do háje 7
icon odpověděl(a)
Lucanus
Nehledě na to, že ve většině Evropy je, nepletuli se, maximální povolená rychlost pro kamiony na dálnicích 80 km/h. Některé státy tolerují maximálku +10km/h, takže omezovač je tam právem.
Ještě ke všemu, novější kamiony mají už od novotí zabudované omezovače, což je dle mého dobře. Jelikož 80% nehod způsobené kamiony jsou při překročení maximální povolené rychlosti.
icon odpověděl(a)
CarbonUndercover
Já nevim co furt s tou rychlostí máte. Ve skutečnosti je omezovač taky na 90km/h (u některých i na 85km/h) a maximální povolená rychlost pro náklaďáky celkově je 80 km/h skoro po celý Evropě. A vzhledem k tomu že je to simulátor tak nechápu co řešíte. Ve skutečnosti kdyby vás chytli s vypnutym omezovačem nebo s nastavenym na víc jak 90km/h tak byste z toho měli "docela" dost velkej problém.
icon , Něco jiného ? odpovědět
Tealc.EU
Tak nevím zda je to ještě něco jiného než jsem teď hrál ale ty externí zakázky mají plno much :-( Jedna z hlavních je ta že jsem ještě neviděl ani jednu zakázku do data-disku, jen původní Evropa :-( O mapách přes mody ani nemluvím :-( Další věc co mě dost prudí je 90 Km/h...snad by nebyl problém alespoň 110 né ? Už kvůli omezení rychlosti, která je nejčastěji právě 90 Km/h. Takhle ani nebrzdím :-( Udělal jsem v pohodě 4 zásilky a na 5 kterou jsem si vzal to ihned při synchronizaci z účtem spadlo. Nepomohlo ani x obnovení, musel jsem ji zrušit :-( A tím mám navěky "černý puntík" na účtu :-( Ale pokud je tohle ještě nějaké vylepšení stávajících zásilek doufám že to bude všechno jen lepší :-)
icon odpověděl(a)
Hellforce666
Možná by sis mohl přečíst ten nový článek co tu je,tam jsou některý věci popsaný
icon odpověděl(a)
dracopet
Ano,externí zakázky jezdím také 10 A díky mapě TSM mám také už 2 černé puntíky,proto jsem ji deaktivoval.90 km v hodině je z důvodu synchronizace s VoTr a rovnocenné podmínky pro každého hráče,ale dodržujeme rychlost a proto nám 90 km v hodině nevadí 9 Uvítal jsem tuto možnost,protože rád jezdím s tahačem Kenworth - zahřívací zakázky pro ATS 1
, - odpovědět
avatar
Kdyby tam zároveň udělali něco jako TrucksBook tak proč ne.
icon , - odpovědět
Lucanus
Kdyby místo toho udělali možnost vlastnit nejen truck ale i návěs, alespoň skříně, plachty a chlaďáky. K tomu možnost dobírat náklad do z půlky naplněného návěsu, "reálné vykládky". Nutnost přejíždět s prázdným návěsem pro zakázky jinam atd. 5
To by tepve bylo něco.

Tahle možnost jezdit si "online" mi přijde jako kravina 5
icon odpověděl(a)
Hellforce666
A o tom to je.Mě zase přijde jako "kravina" to co ty tu navrhuješ.Já třeba nemám potřebu vlastnit vlastní návěs a jezdit s tím prázdnej kdoví kam.Prostě každýmu vyhovuje něco jinýho a kdyby se měli SCS řídit podle lidí,tak hra nikdy nevyjde.Oni sami vědí,co mohou dělat a co jim bude pasovat do hry.Každej by chtěl támhleto,jinej zase támhleto a je zcela jasný,že by z toho byl za chvíli guláš.
icon odpověděl(a)
Lucanus
Je jasné, že kdyby se řídili podle hráčů, vznikl by, jak říkáš, guláš. Jen je škoda, že to navrhli na ofiko foru a pak to nejspíš zrušili. Dokonce pro to hlasovalo i dost lidí. Nehledě na to, že i o tom je kamionová doprava a hra by tak získala na ještě větší realističnosti.
Znám lidi z ROSPED TRANS,s.r.o. (shodou okolností pár jich ETS taky hraje) a tohle tam prostě chybí i jim 1
icon odpověděl(a)
Derby
ROSPED TRANS s.r.o., to jest dobrá firma. A hledím, že je dost blízko od mého domova 9 , než jakékoliv další kaminové přepravy. 1
icon , WOT odpovědět
Skubaan
World of Truck je super, stejně tak zakázky, ale trochu to postrádá návaznost, když hráč v podstatě jezdí zakázky stejně jako offline, jen se záznamem na webu... Kdyby to tu víc reagovalo na reálnou denní dobu a zase trochu se to přiblížilo online MP, bude to jenom skvělý :)
icon , nechapu odpovědět
avatar
vubec nevim. ktera bije, nejak jsem to z toho clanku nepochopil.
icon odpověděl(a)
Hellforce666
Ono je taky zcela možný,že tyto věci,se třeba špatně vysvětlují a potom až to bude v provozu,bude to vypadat jinak.
icon , - odpovědět
Hellforce666
Vůbec ale vůbec nechápu která bije 1 .Asi to bude taky tím,že momentálně nejezdím,takže nemám ponětí jak ten WoTr funguje.Jestli to bude i v ATS tak to se aspon já mám na co těšit 6 9