Facebook

Statistika

Online

Kategorie: SPINTIRES: Off-road Truck Simulator

SPINTIRES - nová aktualizace

Dnes byla uvolněna dlouho očekávaná aktualizace, která konečně obsahuje i Steam Workshop. Více o aktualizaci je napsáno uvnitř článku.

I když práce na této aktualizaci zabrala spoustu času, stále ještě obsahuje pár desítek drobných chyb, které je ještě třeba odstranit, aby byla tato verze zcela stabilní. Steam Workshop je sice připraven, ale bohužel nebylo možné dokončit některé zbývající programování, dokud nebude tento build absolutně stabilní. A právě v tomto místě museli udělat rozhodující rozhodnutí a to 1) Vypustit tuto aktualizaci jak stojí a běží se Steam Workshopem a nebo za 2) informovat fanoušky o brzké aktualizaci a počkat, jak budou módeři připraveni. Po mnohých úvahách nakonec zvítězila první verze.

Samozřejmě je tu hned první pětice náklaďáků, které pochází přímo z dílny Oovee a jsou již teď viditelné na Steam Workshopu. Nutno dodat, že jsou z jedním z nejstabilnějších módů, který kdy vydali.

Přidané nákladní vozy:

  • B-66
  • B-131
  • C-4310
  • D-537
  • K-700

img

img

img

Vezměte prosím na vědomí, že módy byly dříve podporovány i přes rozpor s EULA, jelikož byly brány jako forma hackerství, až do tohoto okamžiku. Steam Worshop je konečně možnost, jak vytvořit jeden centrální bod, odkud hráči mohou stahovat a nahrávat modifikace. Jelikož do této doby tak museli činit na oficiálním Oovee fóru a dalších stránkách.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
kde na workshopu to najdu? díval jsem se, ale nic jsem nenašel....
icon , My story *5* odpovědět
Dom
Po dlouhé době jsem to zahrál, popravdě není nad to, když se domluví 4 a prostě v hardcoru vysmolí taktiku, než když všichn 4 vemou jeřáby a hurá na dřevo.

No každopádně se mi to povedlo, a s jedním jsem si dnes dal 3h misi. Nový systém nakládání jeřábem, je velice ajímavý, stejně tak, jako styl nakládání kolegy. Naložil jsem mu střední klády, které se nevešli mě. A ten systém si myslím, že je povedený.

A nová auta také stojí za to. ;)
Jen tak dál. 5
, - odpovědět
Failmanovec
Škoda, že se přitom mažou savy 4 ...
odpověděl(a)
avatar
Ne nemažou stačí dát hrát a vybrat mapu tak je buď založit novou nebo pokračovat