Facebook

Statistika

Online

Euro Truck Simulator - Virtuální firmy

Vážení řiditelé firem,
vytvořili jsme pro vás unikátní příležitost, jak zpropagovat svou firmu. Stačí jednoduše odeslat email na info@truckgame.cz a uvést v něm:

  • Stručný popis na 3-4 řádky o firmě.
  • Odkaz na web.

Vyhrazujeme si právo nepřidat firmu bez udání důvodu

Jako příjemnou skutečností by pro nás bylo, kdyby jste jako za odměnu přidali na své stránky nějaký propagačních materiálů stránek truckgame.cz


P.T. Transport

Naše firma P. T. TRANSPORT je jedna z nejoblíbenějších spedičních a logistických firem v Evropě(ETS). V Německu(GTS) vozíme náklady pro firmu Willi Betz. Firma PT Transport vznikla v Prosinci roku 2011. Dopravíme zásilky v tuzemsku i zahraničí.

nimtransport-ets

Jsme virtuální firmou zabývající se rozvozem nákladů po celé evropě vznikli sme 10.4 jinak máme i firmu ve hře german truck simulátor s pozdravem nim

Archer-trans

Jsme firma Archer-Trans nabídneme : Pohodovou Partu a Vysoký plat.Firma byla založen 18.8.2011 Ředitel : Matěj ,,Margotka" Marášek.

BRNA International Czech Transport And Spedition

Jsme nová fungující firma, která byla nově založena. Specializujeme se na dlouhé převozy po Evropě rychle a bezpečně. Provádíme rozvozy v hrách Euro Truck Simulator [ETS], German Truck Simulator [GTS] a plánujeme i v Euro Truck Simulátor 2 [ETS2].