Facebook

Statistika

Online

Virtuální firma

Vážení čtenáři,
dovolte nám představit unikátní projekt TrucksBook.eu, který slouží ke správě a vedení virtuální firmy. Systém nabízí například knihu jízd s jednoduchým zadáváním, statistiky vlastní, ale i globální (v porovnáním s ostatníma firmama) nebo interní komunikaci. Pro vedení firmy jsou připravené velmi praktické funkce, jako je nastavení platu, správa uložených pozic, či přehled zaměstnanců. TrucksBook však nabízí ještě mnohem víc výhod.

Na TrucksBooku máme i my virtuální firmu TruckGame.cz. O vedení virtuální firmy se stará icon Jurza.

Jak se stát členem naší firmy?

Ještě před vstupem do naší firmy si pečlivě přečtěte pravidla (tyto pravidla platí pouze pro zaměstnance firmy TruckGame.cz, neplatí pro ty, co se chtějí stát členy jiné firmy) a následně vyplňte tuto přihlášku. Všechny údaje vyplňte a zašlete na email firma[protispam]truckgame.cz. Po kladném vyjádření se teprve můžete registrovat na TrucksBook.eu. Při registraci se nezapomeňte přidat a zařadit do firmy TruckGame.cz

V tuto chvíli je TrucksBook.eu z cela (až na detaily) funkční, ovšem jeho vývoj stále probíhá. V nejbližší době můžete čekat nová vylepšení. Pro vaše dotazy, potíže,... jsme zřídili speciální vlákno na foru zde.

img

Velmi jednoduchý průvodce systémem si můžete projít zde.